Korduma kippuvad küsimused & vastused

 • 1

  Mis sait see smalltrade on selline?

   Nagu nimigi (small = väike, trade = kauplema) ütleb, saab siin väikest viisi kaubelda. Saidil on neli moodulit: Börs, Hindamine, Kirbukas ja Foorum. Börsile saad sisestada kui soovid osta või müüa mõne firma osakuid või aktsiaid - see on mõeldud nende firmade osas, kes ei ole päris börsil (Nasdaq). Eestis puudus senimaani koht, kus asjahuvilised, kes soovivad oma osalust mingis börsivälises firmas müüa, saaksid seda kuulutada. Hindamine on koht, kus saad erinevaid firmasid hinnata, kes on sulle mingit teenust pakkunud või kellga oled kokku puutunud. Kui kogemus oli negatiivne, pane selle firma nimi ja pilt saidie ülesse, et teised sama raha otsa ei astuks. Kui teenus oli väga hea, võid seda samuti jagada, et ülejäänud inimesed teaksid kuhu minna ja et teised firmad teaksid, mille nimel pingutada. Kirbukas on kirbuturg, kuhu saad oma asju müüki panna ja otsida, mida teised müüvad. Selleks saidile registreerima ei pea. Foorum on foorum nagu ikka, kus saab omavahel teemasid arendada.

 • 2

  Kas ma pean ennast saidile kasutajaks registreerima?

   Ei pea, saad kuulutusi üles panna ka ilma registreerimata. Kuid kasutajakonto tegemine muudab su elu lihtsamaks, siis jääb sinu poolt sisestatud kuulutus sulle alles, mida saad hiljem uuesti kasutada.

 • 3

  Kui kaua on minu kuulutus saidil üleval?

   Kirbuka kuulutus kestab 30 päeva, peale mida see kustub. Kui sul on saidil kasutajakonto, siis saad selle kohe uuesti aktiveerida.

 • 4

  Kas sait on tasuline?

   Hetkel mitte, praegu on kõik teenused tasuta. Küll aga kui said kasu lehel kuulutamisest on sul võimalik meile kaardimaksega annetada, mille tarbeks on all paremas nurgas annetusnupp: donate.

 • 5

  Kuidas saidil reklaami osta?

   Kontakteeru: info@smalltrade.eu või 51 55 632 (Georg)

 • 6

  Kuidas ma saan oma kuulutuse esilehele?

   See on tasuline teenus, milleks võta ühendust saidi haldajaga: info@smalltrade.eu või 51 55 632 (Georg)

 • 7

  Kuidas ma saan foorumis osaleda?

   Lihtsalt mine ja osale, võid iga teema alla oma mõtteid postidada. Kuid teemasid sa ise luua ei saa. Kui sul on mõni teema, mida tahaksid seal tõstada, siis kontakteeru saidi haldajaga: info@smalltrade.eu, tel 51 55 632 (Georg).

 • 8

  Kui sisestan kuulutuse, siis millal see ülesse läheb?

   Reeglina on asi seadistatud nii, et kuulutus läheb ülesse automaatselt, kohe, kui selle sisestad. Vajadusel saame ka nii teha, et kuulutus läheb ennem adminnile üle vaatamiseks, mida rakendame harva. Küll aga kuulutused, mis ei ole kooskõlas saidi kasutustingimuste või heade tavadega, kustutatakse.